PRISIJUNGTI
Prekių krepšelisšiuo metu tuščias
Bookmark and Share
Reguliuojamas juosmens įtvaras (491)
 30 € 
Dydis:
Vnt.
491
Prašome nurodyti užsakomų prekių kiekį
Atsiprašome, šiuo metu pasirinktos prekės neturime
Atsiprašome, šiuo metu neturime nurodyto prekių kiekio
Prašome nurodyti pageidaujamą prekės spalvą
Šiuo metu pasirinktos spalvos ir dydžio prekės neturime
Kiekis:
Į KREPŠELĮ
Pristatymas: 2-3 d.d.
Aprašymas

Nugaros/juosmens apsaugojantis, sutvirtinantis, prilaikantis bei išsaugojantis terapinę šilumą reguliuojamas įtvaras. Gali būti naudojamas kaip visapusės svorio metimo programos sudedamoji dalis. Išlenktas pagal liemens formą dizainas ir reguliuojamas Velcro® užsegimas užtikrina optimalų atitikimą. Šiluminis neopreno įtvaras, padengtas nailonu iš išorinės pusės. 

APSAUGOS LYGIS I 

PIRMINIS APSAUGOS LYGIS YRA SKIRTAS:
Silpnos nugaros sutvirtinimui, esant nedideliems nugaros ar pilvo raumenų patempimams. Palengvina skausmą ir pagreitina gijimą.

 NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS:
Atskirti abi puses ir apvynioti aplink liemenį. Maksimaliam efektui užtikrinti įtvaras turi būti suspaustas tiek, kad būtų patogu. McDavid Liemens Įtvaras yra sukurtas taip, kad tiktų visiems žmonėms, kurių liemens apimtis yra iki 50” (127 cm). Žmonėms, kurių liemuo yra mažos apimties, atliekamą medžiagą galima pašalinti. Pašalinimui naudoti aštrias buitines žirkles, kirpti nuo priešingos Velcro® užsegimui pusės. 

PLOVIMO IR PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJOS
Uždengti Velcro užsegimą, sukabinant jį su pagrindine įtvaro dalimi. Plauti šiltame vandenyje su švelnia skalbimo priemone, švariai praskalauti ir išdžiovinti. DRAUDŽIAMA SKALBTI MAŠINOJE AR NAUDOTI CHEMINĮ VALYMĄ. Siekiant išsaugoti šį įtvarą švarų ir be kūno druskų, galinčių sukelti sukelti odos sudirginimą, rekomenduojamas dažnas plovimas.  

ĮSPĖJIMAS: Draudžiama naudoti ant atvirų žaizdų ar vilkėti ilgą laikotarpį, turint polinkį dermatitui, esant alergijai gumos dirbiniams ar turint kraujo apytakos problemų. Atsiradus išbėrimui ar kitoms odos problemoms, nutraukti naudojimą. Jeigu simptomai ir toliau išlieka, konsultuotis su gydytoju. 

Juosmens įtvaro dydžiai:
VIENAS DYDIS TINKA VISIEMS (iki 50” (127 cm) liemens apimties)

 

Panašūs produktai:
KONTAKTINĖ INFORMACIJA
© SportineApranga.lt 2020. Visos teisės saugomos Įgyvendinta: Puslapiai.eu
assignment代写 fake yeezy boost 350